Jdi na obsah Jdi na menu
 


2. zájezd

10. 10. 2008

 

Zdravíme všechny lidičky.

Chceme se s Vámi podělit o další zážitky ze sborového zájezdu.

Zájezd se konal 30.9. do Zlína. Naše cesta začala na parkovišti u ČSAD kam přišlo 38 super lidiček.Když se všichni posadili na svá místa mohl náš zájezd začít. Náš bratr Pavel Bubik řekl na začátek pár informací a skoro všichni jsme poděkovali Pánu, že tady můžeme být.

 

A teď něco ze ZOO: Po příjezdu všichni dostali rozchod a měli se za 2 hoďky vrátit zpět.

Jelikož jsem nemohla být se všemi tak jen nějaké zajímavosti co mi říkali:

Hned na začátku se ztratila jedna ovečka(Jana Springerová) ale nakonec se našla.

Anička Koziorková se nám v ZOO projela na velbloudovi a nejmladší účastník Davídek Novotný se projel zase na poníkovi.

Po dvou hodinách jsme se všichni pomalu scházeli do otevřeného autobusu. Jakmile jsme byli všichni, pokračovali jsme dál v cestě přímo do Zlína do Baťova muzea obuvi.

 

V muzeu jsme si mohli prohlídnout s pomocí paní průvodkyně nejrůznější boty z dob minulých, počavše od středověku až po moderní obuv a také jsme viděli všelijaké i zajímavé ukázky obuvi z celého světa. Po prohlídce jsme se přesunuli do „Baťova mrakodrapu“, který byl postaven před sedmdesáti lety a i dnes je vidět, že se jednalo o pozoruhodnou stavbu. Prohlédli jsme si Baťovu kancelář, která byla zároveň i výtahem, naše milá paní průvodkyně nám povyprávěla během vyhlídky v 16. patře různé zajímavosti z tehdejší doby. 

 

Potom jsme výtahem sjeli dolů a vydali se po chodníku směrem k autobusu. Tam nás už čekal pastor zdejší církve a zavedl nás do sboru, kde jsme měli nachystané pití, buchty a párky.

Po snězení jídla jsme si za pomocí jejich hudebníka zahráli a zazpívali chvály (z našich lidí hráli: Jana Kašpárková, František a Davídek Novotní, Esterka Bubiková, Danek a Dominik Roseovi, Jana Cholewová a Pavla Špoková)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář