Jdi na obsah Jdi na menu
 


1. zájezd

9. 10. 2008
Zdravíme všechny Boží děti, jsme rádi, že se můžeme s vámi podělit o krásné zážitky z Kroměříže.
Jak už bylo delší čas oznámeno, uskutečnil se náš první sborový zájezd zaměřený na seznámení se s nevěřícími lidmi kolem nás nebo z našich rodin a užít si krásný den.
 
Začátek cesty se nám moc nevydařil, naše hlavní pořadatelka zájezdu nám zkolabovala a odcestovala sanitkou do nejbližší nemocnice. Svěřili jsme to Pánu a v cestě pokračovali dále.
 
Na parkovišti nás čekal pastor zdejšího sboru AC Pavel Čep s úsměvem na tváři a provedl nás po Kroměříži. Měli jsme možnost navštívit zámeckou zahradu plnou květin, okrasných stromů a keřů. Když jsme dále pokračovali městem, zabloudili jsme do školy, kde nám Pavel Čep s našimi sestrami přichystali občerstvení v podobě buchet, kávy a vychlazeného pití v umyvadle, jelikož bylo 35° horko.
 
Při odpočinku u buchet nás Pavel seznámil s historií církve ve městě a pokračovali jsme dále do podzámecké zahrady s mini ZOO a na zámek.
V zahradě jsme si dali rozchod, někteří se chladili zmrzlinou, vychlazeným pitím, projížďkou lodičkami a někteří to zalomili na lavičce. Ani jsme se nestačili divit, hodiny utíkaly a my jsme se pomalu chystali na cestu zpátky k autobusu, unavení, spokojení a někteří úplně přismažení od sluníčka jsme pohodlně usedli do autobusu a jeli. Naše cestovní kancelář CK AC Havířov měla velkou spokojenost cestujících.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář